Επανέφερε το πρόγραμμα η SL

Η Super League επανέφερε μετά την απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου το πρόγραμμα του πρωταθλήματος από τη 16η έως την 20η αγωνιστική, όπως αρχικά το είχε ορίσει:

 

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 19:30 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.
Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/01/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 16:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 15:00 Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

 

Μοιράσου το: