Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             1                   ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΛΥΓΙΑ                                     2                   ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΣΑΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         3                   ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΚΚΟΤΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                           4                   ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Π. – ΤΣΩΝΗ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

ΚΑΤΟΧΗΣ                              5                   ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΡΑΠΤΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           6                   ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ Β. – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΣΤΑΚΟΥ                              131              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           132              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΑΣΠΙΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       133              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΚΑΤΟΧΗΣ                              134              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ Κ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    135              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΣΑΜΑΡΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             136              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         137              ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    138              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΘΕΟΦΙΛΗΣ –ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΑΜΠΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         139              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΟΚΚΟΤΟΣ Ρ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΓΟΥΛΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                         140              ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ                       141              ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΛΕΣΙΝΙΟΥ                              142              ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΜΠΑΘΑ

ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           143              ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΖΑΡΚΑΔΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                       7                   ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΤΣΟΥΝΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018 ΩΡΑ 11:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             144              ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΣΚΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018 ΩΡΑ 12:00

ΖΑΧΑΡΑΚΗ                            145              ΑΜΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΣΩΝΗ Β.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018 ΩΡΑ 15:00

ΛΥΓΙΑ                                     146              ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΣΑΗ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                     147              ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΓΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                148              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΧΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΑΜΠΟΥ

ΟΧΘΙΩΝ                                  149              ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΤΑΚΟΣ ΧΡ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΓΟΥΛΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ                             150              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ Ι.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                151              ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ                              152              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΖΑΡΚΑΔΑ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           153              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              154              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΒΛΑΧΟΣ Γ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΚΑΠΝΙΣΗ

ΜΥΤΙΚΑ                                 155              ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΡΑΠΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         156              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΜΠΑΘΑ

ΘΕΡΜΟΥ                                157              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΜΑΔΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             158              ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΗΣ:                                    ΛΑΣΠΙΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΛΙΑΣΚΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ

Μοιράσου το: