Το report του Παναιτωλικός-Λεβαδειακός 0-1

Ο Παναιτωλικός δεν έκανε τη 3η σερί νίκη του αφού σε ένα ματς που… έχασε το ένα γκολ μετά το άλλο έχασε και το παιχνίδι από τον Λεβαδειακό!

ΤΕΛΟΣ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ… ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΤΕΛΙΚΕΣ!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΚΑΘΕ ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΧΑΝΕΙ ΓΚΟΛ!

86΄ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΚΟΦΣΚΙ.

83′ Δυνατό σουτ του Μοράρ, η μπάλα ξανά στο δοκάρι!

78′ Ακόμη μια ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ αυτή τη φορά από τον Λόπες.

Ο Μάσουρεκ εκτελεί η μπάλα ξυστά άουτ. Δεν τον θέλει η μπάλα σήμερα.

72΄Φάουλ σε εξαιρετικά καλή θέση για τον Παναιτωλικό.

Ο Γιακουμάκης αντί του Σίλβα.

69′ ΑΠΙΘΑΝΗ ΓΚΙΝΙΑ. Τρομερή λόμπα του Μάσουρεκ και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

65′ Μέσα και ο Μοράρ. Εκτός ο Κλέσιο.

61΄Άχαστο χάνει και ο Μπεχαράνο από κοντά.

59′ Απίθανη διπλή ευκαιρία με Μαρινάκη και Μόρα! Δεν χάνονται αυτά.

57΄Μέσα ο Λόπες, έξω ο Πάουλο

54′ Καλό σουτ του Μάσουρεκ, άουτ. Ο Παναιτωλικός πιέζει για τη γρήγορη ισοφάριση.

47΄Γκολ για τον Λεβαδειακό με κοντινή κεφαλιά του Νιάζ. Στη πρώτη τελική των Βοιωτών.

46′ Αλλαγή με την έναρξη της επανάληψης για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόφσκι στη θέση του Ρόσα.

ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ. 0-0, ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΡΑΡΕΙ.

45’+ Κίτρινη στον Μάρκος Πάουλο.

44΄Κίτρινη ο Νιάζ.

40′ Κίτρινη στον Τσαμπούρη.

38΄Μεγάλη επέμβαση του Επασί στη σέντρα-λόμπα του Μάσουρεκ.

36′ Ακόμη ένα σουτ του Μάσουρεκ, πάλι ψηλά η μπάλα.

32΄Νέα τεράστια επέμβαση του Επασί στο σουτ του Μαρινάκη.

28′ Ακόμη ένα σουτ του Μάσουρεκ, χωρίς τύχη.

Ο Παναιτωλικός πιέζει, ο Λεβαδειακός αμύνεται. Αυτή είναι η εικόνα του ματς τα πρώτα 25 λεπτά.

Είναι φανερό ότι το ματς θέλει υπομονή, αφού η πολυπρόσωπη άμυνα του Ανιγκό δεν θα σπάσει εύκολα.

16′ Σουτ του Μάσουρεκ, μπλοκάρει εύκολα ο κίπερ των Βοιωτών.

12΄Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό και καταπληκτική επέμβαση του Επασί στο φάουλ του Πάουλο.

Ο Παναιτωλικός έχει την κατοχή, αλλά ήδη το… πούλμαν του Λεβαδειακού εμφανίστηκε με το καλημέρα.

2΄Κακή εκτέλεση του φάουλ από τον Ρότσα, μπλοκάρει εύκολα ο Επασί.

1′ Σέντρα στο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό στη πρώτη επίθεση.