O Σύνδεσμος προπονητών ποδοσφαίρου Ιωαννίνων και τα μέλη του από την περιοχή Πρέβεζας/Λευκάδας, στην εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας στην Μαρίνα Πρέβεζας, θα τιμήσουν τον προπονητή του Παναιτωλικού Γιάννη Αναστασίου.
Σύνδεσμος προπονητών: Κοπή πίτας και βράβευση Αναστασίου
Η εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας θα γίνει σήμερα Πέμπτη 27 Ιανουαρίου 2022 και ώρα 20.00 στο CELEST BAR-RESTAURANT στην Μαρίνα Πρέβεζας.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2022/01/spp-1024x768.jpg)