Αναγκαστική ήταν για τον Παναιτωλικό η αλλαγή τερματοφύλακα στην ανάπαυλα της αναμέτρησής του με τον Ολυμπιακό. Ο Κνετ υπέστη ένα διάστρεμμα, δεν ήταν σε θέση να συνεχίσει στο δεύτερο ημίχρονο και στην ανάπαυλα τον αντικατέστησε ο Φερνάντεθ.
Αναγκαστική ήταν για τον Παναιτωλικό η αλλαγή τερματοφύλακα στην ανάπαυλα της αναμέτρησής του με τον Ολυμπιακό. Ο Κνετ υπέστη ένα διάστρεμμα, δεν ήταν σε θέση να συνεχίσει στο δεύτερο ημίχρονο και στην ανάπαυλα τον αντικατέστησε ο Φερνάντεθ.