Με καυστικό τρόπο σχολίασε ο Χρήστος Στούμπος, διευθυντής επικοινωνίας του Παναιτωλικού, τις αποφάσεις/εφευρέσεις του Τζήλου στο ματς με τον Αρη. «Εύγε!!! Ένας νέος τεράστιος εφευρέτης στο γήπεδο Παναιτωλικού!», έγραψε χαρακτηριστικά.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2022/01/272340948_292167109475322_7348066632642269109_n.jpg)
Με καυστικό τρόπο σχολίασε ο Χρήστος Στούμπος, διευθυντής επικοινωνίας του Παναιτωλικού, τις αποφάσεις/εφευρέσεις του Τζήλου στο ματς με τον Αρη. «Εύγε!!! Ένας νέος τεράστιος εφευρέτης στο γήπεδο Παναιτωλικού!», έγραψε χαρακτηριστικά.