Χωρίς κάποια σημαντικά απρόοπτα θα υποδεχθεί αύριο ο Παναιτωλικός την ΑΕΚ. Εκτός έμειναν οι Πέρεθ (τιμωρημένος), Ντίας (με μικροπρόβλημα), Μπακάκης (έχει πλέον μπει κανονικά) και ο Σενγκέλια, ενώ σε σχέση με πριν τη διακοπή επιστρέφει ο Μαλής.
Η αποστολή του Γιάννη Πετράκη είναι η εξής: Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Καρέλης, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Γκρατερόλ, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας, Αναστασόπουλος, Μπαλντασάρα.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/412143248_18384329278069976_1558713985044570149_n-1024x1024.jpg)