Με έντονα τα σημάδια από το πέρασμα του κορωνοϊού επιστρέφει σε λίγο στην αγωνιστική δράση ο Παναιτωλικός. “Πληγωμένος” από ότι προηγήθηκε βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη όπου στις 5.15 αντιμετωπίζει τον ΠΑΟΚ με 16 διαθέσιμους παίκτες. Δέκα έμειναν στο Αγρίνιο.
Στην ενδεκάδα είναι οι: Μελίσσας, Λούι, Βργκοτς, Μαλής, Κορνέλιους, Τσιγγάρας, Φλόρες, Μεντόσα, Μπαρμπόσα, Ντουάρτε, Βέργος. Στον πάγκο βρίσκονται μόλις πέντε, οι Παρδαλός, Μάρτενσον, Μπελεβώνης, Μόρσεϊ, Καρέλης.
Μετρώντας τους απόντες το σύνολο είναι δέκα: Ροντρίγκες, Ανέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Αντούνες, Περέιρα, Μπακαδήμας, Λιάβας, Ντίας, Βαρόνε.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2022/01/271746885_10227197933996237_4482454114815680490_n-576x1024.jpg)