Ο Παναιτωλικός επικράτησε με 2-0 στο δίτερμα με την Κ19 που έγινε το πρωί στο Emileon. Ήταν το πρώτο “διάλειμμα” στις καθημερινές προπονήσεις που κάνει η ομάδα απ’ την 1η Ιουλίου, με Βέργο και Καββαδία να πέτυχαν τα γκολ.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/f1.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/f4.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/f6.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/f3.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/f5.jpg)
Ο Παναιτωλικός επικράτησε με 2-0 στο δίτερμα με την Κ19 που έγινε το πρωί στο Emileon. Ήταν το πρώτο “διάλειμμα” στις καθημερινές προπονήσεις που κάνει η ομάδα απ’ την 1η Ιουλίου, με Βέργο και Καββαδία να πέτυχαν τα γκολ.