Απρόοπτο με τον Μαλή προέκυψε στον Παναιτωλικό ενόψει του αυριανού αγώνα με τον Πανσερραϊκό, καθώς ο «κάπτεν» ταλαιπωρείται από ίωση και τέθηκε νοκ άουτ.
Ο Γιάννης Πετράκης δεν υπολογίζει και στον τιμωρημένο Μαυρία και η αποστολή του είναι η εξής: Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Καρέλης, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Πέρες, Τσιγγάρας, Πέδρο, Στάγιτς, Λιάβας, Νικολάου, Μπαλντασάρα.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2024/01/416733011_18387308614069976_4323131679816914625_n-1024x1024.jpg)