Ο Ντίαζ είναι η μοναδική απουσία του Παναιτωλικού για το αυριανό ματς με τον Λεβαδειακό, καθώς δεν κατάφερε να ξεπεράσει το πρόβλημα που τον ταλαιπωρούσε. Αντίθετα οι Μπακάκης, Ανέστης αποθεραπεύτηκαν και επιστρέφουν.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2022/11/314700526_795471861661239_6765051270593347085_n-1024x1024.jpg)
Ο Ντίαζ είναι η μοναδική απουσία του Παναιτωλικού για το αυριανό ματς με τον Λεβαδειακό, καθώς δεν κατάφερε να ξεπεράσει το πρόβλημα που τον ταλαιπωρούσε. Αντίθετα οι Μπακάκης, Ανέστης αποθεραπεύτηκαν και επιστρέφουν.