Μετά από σχεδόν 50 μέρες ο Παναιτωλικός επέστρεψε για προπόνηση στο Emileon. Όχι ομαδική, μιας και ακόμα δεν επιτρέπεται, αλλά σε γκρουπ παικτών. Ήταν η αρχή. Αύριο θα γίνουν εργομετρικές εξετάσεις και θα ακολουθήσουν καθημερινές προπονήσεις.
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/prop3.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/prop9.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/prop7.jpg)
![](https://www.agrinio-sports.gr/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/prop9a.jpg)
Μετά από σχεδόν 50 μέρες ο Παναιτωλικός επέστρεψε για προπόνηση στο Emileon. Όχι ομαδική, μιας και ακόμα δεν επιτρέπεται, αλλά σε γκρουπ παικτών. Ήταν η αρχή. Αύριο θα γίνουν εργομετρικές εξετάσεις και θα ακολουθήσουν καθημερινές προπονήσεις.