Παναιτωλικός – Αστέρας 1-0

Με γκολ που σημείωσε ο Μορφάκης με κεφαλιά στο 74’, η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού νίκησε με σκορ 1-0 στο Emileon την αντίστοιχη του Αστέρα Τρίπολης για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος Υποδομής της Super League.

Αγωνίστηκαν οι: Ραγιάς, Σκούρτης, Κουνάβας, Λαζαρίδης, Ζαβέρδας, Ράδος (90’ Γκόλιας), Κοντούρης, Μπαρλαγιάννης (68’ Παχής), Καβαλλάρης (85’ Μαυρόπουλος), Νικολάου (90’ Μάνος), Μορφάκης.

Η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού για την 9η αγωνιστική της β’ φάσης του πρωταθλήματος Υποδομής της Super League ήρθε ισόπαλη 1-1 στα Γιάννενα με τον ΠΑΣ. Προηγήθηκε στο 37’ με γκολ του Γαλαζούλα και κράτησε το προβάδισμα έως το τέλος. Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων ισοφάρισε ο Πλασκοβίτης και η ομάδα μας έχασε την ευκαιρία να πάρει τη νίκη και να περάσει στην 1η θέση της βαθμολογίας του ΣΤ’ ομίλου.

Αγωνίστηκαν οι: Ζαραϊδόνης, Γαλιάτσος, Νταλιάνης, Καπνιάρης, Βλαχοδήμος, Μόκκας, Κεχαγιάς, Γιωτόπουλος (93’ Χότζα), Παυλίδης (60’ Μπελάλης), Ελέζι (87’ Τσιριμώκος), Γαλαζούλας (92’ Κακιώνης).