Τρία ματς τρεις ήττες…

Η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού δέχτηκε ένα γκολ στο α’ (31’) και δύο στο β’ ημίχρονο (70’, 85’) και γνώρισε την ήττα με 3-0 από τον Παναθηναϊκό εκτός έδρας, για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος Υποδομής της Super League.

Αγωνίστηκαν οι: Ραγιάς, Σκούρτης, Ζαβέρδας, Λαζαρίδης, Κουνάβας, Κοντούρης, Ράδος (75’ Λέσι), Καβαλάρης, Νικολάου (62’ Τσουμάνης), Μορφάκης, Μπαρλαγιάννης (75’ Μαυρόπουλος).

Η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού προηγήθηκε 2-0 της αντίστοιχης του Βόλου με τέρματα του Μπελλάλη στο 13’ (φωτο) και του Βλαχοδήμου στο 35’. Οι φιλοξενούμενοι αρχικά μείωσαν το σκορ στο 40’ και έφτασαν στην ανατροπή στο β’ ημίχρονο παίρνοντας τη νίκη με 2-4.

Αγωνίστηκαν οι: Ζαραϊδόνης, Νταλιάνης (83’ Θεογιάννης), Βλαχοδήμος, Καπνιάρης, Γαλιάτσος, Κεχαγιάς (70’ Χότζα), Ελέζι (60’ Σαλαγιάννης, λ.τ. 70’ Παυλίδης), Μπελλάλης, Κακιώνης, Γιωτόπουλος, Γαλαζούλας (60’ Τσιριμώκος).

Η ομάδα μας Κ15 γνώρισε βαριά ήττα 7-0 από τον ΠΑΟΚ. Αγωνίστηκαν οι: Τριανταφύλλου, Φωλιάς, Γρατσάνης, Σταμάτης, Τσαπραΐλης, Θεοχάρης (60’ Γερνάς), Τέλιος (50’ Λαγάκης), Μπιτσικώκος (60’ Μιχόπουλος), Ασημακούλας (40’ Χασάνης), Βασιλείου (60’ Φαρμάκης), Γκορόγιας.