ΚΩΔΙΚΟΣ
ΑΓΩΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 09:30 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 212 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 10:00 (JUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 213 ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 10:30 (JUNIOR’S)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 214 ΕΝΩΣΗΑΟΚΤΡΙΚΑΡΔΟΣ –ΟΜΗΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΝΑΡΙΝΙΩΝ 215 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΤΛΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 10:45 (JUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 216 ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 11:00 (JUNIOR’S)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 217 ΑΡΗΣΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΛΟΥΤΡΟΥ 218 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 11:15 (JUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 219 ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 2 – ΝΕΟΙΝΑΥΠAΚΤΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 12:00 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 220 ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 221 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 12:30 (PROJUNIOR’S)
ΛΟΥΤΡΟΥ 222 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 12:45 (PROJUNIOR’S)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 223 ΑΕΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1 – ΝΕΟΙΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 13:30 (PROJUNIOR’S)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 224 ΑΤΛΑΝΤΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 4
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 13:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ 225 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 ΩΡΑ 17:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 884 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΧΕΛΩΟΣΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΕΓΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 885 ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 886 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 887 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 888 ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 889 ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 890 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 891 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ 892 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΟΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 893 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ 894 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ 895 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 10:00 (JUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 226 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ 2 227 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 228 ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ ΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 229 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 230 ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 236 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ – ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 231 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ 232 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 11:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 896 ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΟΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIOR’S)
ΕΛΠΙΔΩΝ 1 233 ΕΛΠΙΔΕΣΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 14:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 234 ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΡΙΣΑΝΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 15:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΛΠΙΔΩΝ 235 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Α. – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-4-2016 ΩΡΑ 17:00
ΘΕΡΜΟΥ 897 Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 898 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΦΟΥΣΕΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 899 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 900 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 901 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΑΡΣΕΝΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΤΣΟΠΑΝΑΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 902 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ 903 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 904 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΤΟΛΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 905 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 906 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 907 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ